in

Miha Zajc navdušil z mojstrovino v Messijevem slogu

Miha Zajc je na današnji tekmi prve turške lige navdušil z mojstrskim golom Fenerbahčeja, ki je z 2:1 zmagal v gosteh pri Kasimpasi.

Fenerbahče je v Turčiji prišel do tretje prvenstvene zmage v nizu, prvi gol na tekmi pa je zabil slovenski reprezentant Miha Zajc, ki je v šesti minuti poskrbel za mojstrovino v slogu največjih zvezdnikov svetovnega nogometa. Verjetno bi mu jo zavidal tudi Lionel Messi.

Kasimpasa je pozneje prišla do izenačenja, Fenerbahče pa je do zmage z 2:1 prišel po golu madžarskega branilca Attile Szalaija v 91. minuti.

Zajc je igral 90 minut, to pa je bil njegov peti prvenstveni gol v 21 nastopih.

Fenerbahče je na četrtem mestu prvenstvene lestvice, ki ob koncu sezone prinaša kvalifikacije za konferenčno ligo. Vodi Trabzonspor, ki ima pred Fenerbahčejem kar 20 točk prednosti, njegov najbližji zasledovalec Konyaspor Nejca Skubica pa ima po tem, ko je v zadnjih štirih tekmah osvojil vsega točko, 17 točk zaostanka.